parafia-kamionna.pl

Reprezentacja Ekwadoru triumfuje z narodową drużyną Kataru w inauguracyjnym meczu światowych mistrzostw wynikiem zero do jednego!

Reprezentacja Ekwadoru triumfuje z narodową drużyną Kataru w inauguracyjnym meczu światowych mistrzostw wynikiem zero do jednego!

24.11.2022, 14:43

Mistrzostwa świata to futbolowa impreza, która odbywa się co cztery lata. Piłkarscy sympatycy z całej świata czekają niecierpliwie na pierwsze spotkanie mistrzostw świata i nie podlega to wątpliwości. Przy okazji mundialu w Katarze, który zaczął się w ten weekend było identycznie. Pierwszy pojedynek poprzedziła oficjalna ceremonia otwarcia turnieju, która wyglądała fantastycznie. Później jednak nadeszła pora na futbol i piłkarscy sympatycy znajdujący się na trybunach oraz przez odbiornikami telewizyjnymi wyczekiwali niesamowitego pojedynku. Już od początku pojedynku emocji nie brakowało, gdyż zawodnicy narodowej reprezentacji Ekwadoru naprawdę szybko strzelili gola. Już po 3 minutach Emmer Valencia trafił do bramki i wydawało się, iż reprezentacja narodowa Kataru będzie mieć naprawdę trudno w tym pojedynku. Sędzia tego meczu zdecydował się jednak przeanalizować systemem VAR prawidłowość tego trafienia i okazało się, że w chwili dogrania zawodnik znalazł się na pozycji spalonej. W tej sytuacji gospodarze tego turnieju mieli więc naprawdę dużo szczęścia.

Drużyna Ekwadoru nie zamierzała zaprzestać atakowania mimo anulowania pierwszego trafienia. Gracze drużyny Ekwadoru atakowali i przez cały czas kontrolowali przebieg tego pojedynku. Chwilę później w sytuacji oko w oko z golkiperem zespołu narodowego Kataru odnalazł się gracz zespołu Ekwadoru i został przewrócony. Sędzia nie wahał się nawet przez chwilę i podyktował karnego, a golkiperowi dał żółtą kartkę. Na gola karnego zmienił napastnik narodowej drużyny Ekwadoru Valencia. Względem reprezentacji narodowej Ekwadoru reprezentacja narodowa Kataru prezentowała się naprawdę kiepsko. Nie było widać pomysłu na ten mecz, a bramkarz kadry narodowej Ekwadoru przez większą część meczu nie miał nic do roboty. Druga bramka dla reprezentacji Ekwadoru padła na kwadrans przed końcem I części, a strzelcem ponownie był Enner Valencia. W I części pojedynku nie oglądaliśmy już więcej bramek. Oba zespoły podczas drugiej części zdecydowanie zredukowały rytm i na boisku mało się działo. Ten mecz w rozrachunku końcowym zakończył się rezultatem 2:0 dla Ekwadoru, która idealnie zaczęła ten mundial. Reprezentacja narodowa Kataru z kolei znalazła się teraz w skomplikowanej sytuacji i może mieć trudności z awansem do fazy pucharowej.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij